سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به دنبال سرنگونی نظام هستید یا عوض کردن آن؟ , باید بخاطر آن 8 سال حساب بعد بدهی

نماینده اسبق مجلس بر این عقیده است که محمود احمدی نژاد در 8 سال مدیریتش فسادهای بسیاری را انجام داده است که متاسفانه به تخلفات او پیگیری نشده است و همین عنوان ب

به دنبال سرنگونی نظام هستید یا عوض کردن آن؟ , باید بخاطر آن 8 سال حساب بعد بدهی

یک صورت اصلاح طلب خطاب به احمدی نژاد و بقایی؛ به دنبال سرنگونی نظام هستید یا عوض کردن آن؟ /باید بخاطر آن 8 سال حساب بعد بدهید

عبارات مهم : اصلاح طلب

نماینده اسبق مجلس بر این عقیده است که محمود احمدی نژاد در 8 سال مدیریتش فسادهای بسیاری را انجام داده است که متاسفانه به تخلفات او پیگیری نشده است و همین عنوان باعث شده است تا چنین سخنانی را از بقایی و احمدی نژاد شاهد باشیم.

حجت اسلام حسین انصاری راد،فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نامه نیوز، با اشاره به سخنان اخیر حمید بقایی بعد از آزادی از زندان؛ گفت: احمدی نژاد و رفقایش باید پاسخگوی 8 سال مدیریت کلان کشور و کارهایی که کرده اند باشند. ایشان دولت را از آقای خاتمی با رشد 6 درصدی و شرایط نسبتا خوبی تحویل گرفت. او باید پاسخگو باشد که با حدود هزار میلیارد دلار درآمد ارزیِ نفتی و غیر نفتی در 8 سال چه کرده است؟ احمدی نژاد دولت را با رشد منفی 6 درصد به روحانی تحویل داد. دو دولت مردها هاشمی و خاتمی با درآمدی بسیار کمتر از دولت احمدی نژاد توانستند پایه های اقتصاد کشور را تا حدود بسیار زیادی اصلاح ببخشند؛ ولی دولت احمدی نژاد!.

به دنبال سرنگونی نظام هستید یا عوض کردن آن؟ , باید بخاطر آن 8 سال حساب بعد بدهی

انصاری راد: باید حساب احمدی نژاد را رسید/ قوه قضائیه پیگیری کند که آیا احمدی نژاد و رفقایش به دنبال براندازی نظام هستند؟/ همان سال 88 که احمدی نژاد به ظاهر پیروز شد را به عنوان مسئول اتفاقات آن وقت مورد بازخواست قرار می دادند

وی ادامه داد: در دولت احمدی نژاد درآمد و ثروت عظیم نفتی و غیرنفتی به دست آمد که تاکنون مشخص نشد این ثروت به کجا رفته است! در دولت نهم و دهم املاک های دولتی بسیاری را فروختند و از این راه نیز درآمد بالایی را به دست آوردند که متاسفانه هیچ حساب و کتابی جهت ایشان در نظر گرفته نشد. احمدی نژاد مدعی بود که ظرف مدت کوتاهی مساله بیکاری و اشتغال را حل کرده است ولی طبق آمار منتشر شده، مجموع اشتغالی که در دولت احمدی نژاد ایجاد شده است مساوی با صفر هست. احمدی نژاد نه تنها هیچ گونه اشتغالی ایجاد نکرد، بلکه کشور را با تورم 40 درصدی نیز مواجه کرد.

نماینده اسبق مجلس بر این عقیده است که محمود احمدی نژاد در 8 سال مدیریتش فسادهای بسیاری را انجام داده است که متاسفانه به تخلفات او پیگیری نشده است و همین عنوان ب

انصاری راد با بیان اینکه احمدی نژاد با شعاری های مسخره و با بی اهمیت شمردن قطع نامه های شورای امنیت، کشور را دچار بحران کرد، خاطرنشان کرد: احمدی نژاد باعث شد تا کشور عزیزمان ایران به عنوان یک کشور یاغی در شورای امنیت و دنیا معرفی شود و نتیجه آن، این شد که دولت روحانی دوسال وقت جهت مذاکره بگذارد تا تحریم ها را از کشور دور کند. خرابی هایی که احمدی نژاد در اقتصاد کشور ایجاد کرد نیازمند یک بررسی جدی و دقیق هست. مجلس باید یک تحقیق و تفحص کاملی را انجام می داد و قوه قضائیه نیز باید آن را به صورت دقیق بررسی می کرد که متاسفانه این کار انجام نشد؛ اگر این اتفاقات انجام می شد طبیعتا اکنون دیگر جایی جهت طلبکاریِ احمدی نژاد و بقایی وجود نداشت.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضاییه باید سریعا به سخنان بقایی و نسبت هایی که به نظام داده است پیگیری کند، خاطرنشان کرد: قوه قضاییه باید پیگیری کند تا مشخص شود چه مقدار از این فسادی که بقایی از آن سخن می گوید متعلق به دوران احمدی نژاد و حضور خودشان در راس قدرت است و چه مقدار از آن مربوط به ذات و محیط زیست مدیریت کشور؟ فسادهای کشور باید بررسی شود و باید دید که این گرفتاری ها ناشی از چه موضوعی هست. باید همه وام و ثروتی که در دوران احمدی نژاد به افراد متفاوت و با وثیقه های غیرمعتبر پرداخت شده است هست، بررسی شود. آیا تخلیه خزانه کشور و مقروض کردن بانک ها فساد نیست؟ احمدی نژاد باید نسبت به همه فسادهایی که در 8 سال مدیریتش انجام داده است حساب بعد بدهد.

انصاری راد ادامه داد: روحانی از زمانی که روی کار آمده و دولت را به دست گرفته مشغول آوار برداری هست، آوارها و مشکلاتی که احمدی نژاد در 8 سال دولتش با سوء مدیریت بر سر کشور آورده است.

به دنبال سرنگونی نظام هستید یا عوض کردن آن؟ , باید بخاطر آن 8 سال حساب بعد بدهی

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه باید به ادعا ها و سخنان بقایی و احمدی نژاد پیگیری کند، خاطرنشان کرد: قوه قضاییه باید از این افراد پرسش کند که هدفشان از طرح این سخنان چیست؟ آیا به دنبال سرنگونی نظام هستند؟ آیا می خواهند نظام را عوض کردن دهند؟ یا به دنبال اصلاح هستند؟ اگر بحث اصلاح است باید مشخص شود که آیا همان خرابی و مشکلاتی که شخص احمدی نژاد بر کشور تحمیل کرده است باید اصلاح شود؟ یا عنوان و پدیده ی تازه ایجاد شده است که نیازمند اصلاح است؟ به هرحال باید حساب احمدی نژاد را رسید.

انصاری راد با اشاره به سخنان بقایی مبنی بر پرسشها و بی عدالتی هایی که در زندان و قوه قضاییه وجود دارد اشاره کرد و گفت: در حوادث 88 که احمدی نژاد یک طرف آن بود، عواملی وجود داشتند که تلاش می کردند تا احمدی نژاد را روی کار بیاورند و آن تظاهرات ها نیز ناشی از همین عنوان بود. به هرحال باید به هرکسی که مسئول فساد و تخلفات 8 سال احمدی نژاد و حوادث کهریزک است پیگیری شود. در همان وقت و بعد از انتخابات و حوادث 88 و کهریزک که در آن احمدی نژاد به ظاهر پیروز شده است بود باید سریعا او را به عنوان مسئول این پرسشها مورد پرسش و بازخواست قرار می دادند تا اکنون شاهد چنین مسئله و معضلاتی نباشیم.

نماینده اسبق مجلس بر این عقیده است که محمود احمدی نژاد در 8 سال مدیریتش فسادهای بسیاری را انجام داده است که متاسفانه به تخلفات او پیگیری نشده است و همین عنوان ب

واژه های کلیدی: اصلاح طلب | حمید بقایی | احمدی نژاد | دولت احمدی نژاد | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog