سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

به گزارش خبرآنلاین؛جیانی اینفانتینو بعد از مشاهداتش در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، در نامه ای به مدیر جمهور روحانی خواسته های فیفا از فوتبال کشور عزیزمان ایران

نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

عبارات مهم : ایران

چرخش عربستان کار را جهت کشور عزیزمان ایران سخت کرد

به گزارش خبرآنلاین؛جیانی اینفانتینو بعد از مشاهداتش در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، در نامه ای به مدیر جمهور روحانی خواسته های فیفا از فوتبال کشور عزیزمان ایران را دوباره اعلام کرده است.

فشارها از این بعد روی فوتبال کشور عزیزمان ایران هم زیاد می شود. البته به مرور وقت . این بار دیگر تاکیدی روی اساسنامه نیست و فیفا به سمت حقوق نژادی و راه های درامدزایی حرفه ای ورود کرده و خواهان براق سازی درآمدها در فوتبال کشور عزیزمان ایران شده است است.

نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

جیانی اینفانتینو جهت در بی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد تا به قول فدراسیون نشین ها یکی از معروف ترین دربی های دنیا را ببیند. دربی در کنار خبر هایی که آقای مدیر می خواست در فضایی صمیمی به فوتبال کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کند. تقریبا شبیه به همان کاری که همان روزهای اول رسیدنش به قدرت در فیفا با عربستانی ها در میان گذاشت و بن سلمان عربستانی ، خیلی سریع آن تغییرات را اجرایی کرد.

در کشور عزیزمان ایران و همزمان با حضور اینفانتینو در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، بحث های زیادی مطرح شد راجع به اینکه او جهت ماجرای ورود بانوان حساسیت هایی دارد. حتی تلاش زیادی شد به صورت نمادین ، همراه با او ، تعدادی از زن های خبرنگار به ورزشگاه بروند ولی این اتفاق نیفتاد.

به گزارش خبرآنلاین؛جیانی اینفانتینو بعد از مشاهداتش در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، در نامه ای به مدیر جمهور روحانی خواسته های فیفا از فوتبال کشور عزیزمان ایران

با این حال مدیر سوئیسی خیلی دیپلمات وار خندید ، چیزی نگفت. تنها به شوخی گفت:« من دختران زیادی در منزل دارم که باید به خاطر آنها هم شده است تلاش کنم تا فوتبال بانوان پیشرفت کند و محدودیتی سر راهشان نباشد . وگرنه دخترانم به منزل راهم نمی دهند.»

آنچه میان او و مدیر جمهور روحانی هم در ساختمان پاستور رد و بدل شد ، تقریبا کلی گویی بود و به شرح نرسید ولی در همان روز و بعد از رفتنش از کشور عزیزمان ایران او راجع به دو ماجرا خیلی صریح سخن گفت. یکی بحث ورود بانوان به ورزشگاه ها و دیگری هم حق پخش.

این دومی چون به یک خواسته مهم جهت پیشرفت فوتبال بدل شده است ، حالا کارهایش با سرعت بیشتری پیش می رود. علی عسگری تصمیم گرفته تا حمایت کند از قرارداد مشارکتی بین اسپانسر ، فدراسیون و رسانه ملی. این قرارداد البته با توجه به الزام قانونی در برنامه پنج ساله ششم ، باید تا آخر سال 96 اجرایی می شد ولی حتی همان الزام قانونی هم هنوز عملی نشده و حالا مهدی تاج اگرچه امیدوارانه می گوید شدنی است ولی خودش می پذیرد که:«راستش این درآمد خیلی رقم چشمگیری نمی شود تا فکر کنید همه هزینه های تیمداری در لیگ برتر را پوشش دهد.»

نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

ماجرا ولی فقط همین نیست. اینفانتینو روی خواسته های دیگر هم پافشاری دارد. او تقریبا در فاصله کمی بعد از ترک پایتخت کشور عزیزمان ایران ، نامه ای محرمانه جهت مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران نوشته و این نامه حالا به روحانی رسیده هست. در شرایط سخت اقتصادی کشور و بحران های منطقه ، حالا او چالشی فوتبالی دارد که اگرچه محتوایش فاش نشده ولی به نظر می رسد فعلا در مرحله توصیه های دوستانه باشد. ارسال نامه از سوی مدیر فیفا به پایتخت کشور عزیزمان ایران را مسئولان فدراسیون فوتبال تائید کرده اند ولی آنها می گویند اطلاعی از شرح نامه ندارند.

مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها ولی یکی از خواسته هایی بوده که پیش از این هم به نظر می رسید اینفانتینو به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده تا به هر شکلی شده است برایش راهکاری بیابد. حالا این نامه احتمالا به ماجرای زن ها ارتباط دارد. پروژه ای که همزمان با سفر اینفانتینو به پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی جدی تر شده است بود. ولی به یکباره ناتمام ماند. وزارت ورزش تلاش زیادی کرد تا جهت بازی های لیگ قهرمانان آسیای قبل از عید اقلا دختران خبرنگار را به ورزشگاه بیاورد حتی جهت ارزش جایگاه مجزا درست کرد ولی در نهایت پاسخ شوری تامین اعجاب انگیز بود. جهت بازی پرسپولیس با الوصل امارات هنگامی که درخواست ورود بانوان مطرح شد ، نیروی انتظامی با عبارتی شبیه به «اینکه هیچ» از کنارش گذشت و ماجرا را مختومه دانست!

به گزارش خبرآنلاین؛جیانی اینفانتینو بعد از مشاهداتش در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، در نامه ای به مدیر جمهور روحانی خواسته های فیفا از فوتبال کشور عزیزمان ایران

این ولی پرونده ای بسته شده است از سوی فیفا نیست. آنها که قبلا توانستند عربستان را قانع به ایجاد زیرساخت ها و اجازه ورود بانوان به ورزشگاه ها کنند ، این بار به کشور عزیزمان ایران نامه مجدد زده اند. این شروع ماجراست. همان طور که پیشتر در کشتی و والیبال این فشار ها با نامه های دوستانه شروع می شدند. حالا در لیگ جهانی امسال باید یک ششم سالن های ورزشگاه به بانوان برسد و دیگر مسئولان هم این ورود هرچند محدود را پذیرفته اند.

این خواسته ولی در دستور کار فیفا قرار گرفته و اگر حالا جهت حق پخش مسئولان ارشد رسانه ملی و فوتبال و وزارت ورزش نشسته اند و برایش مذاکرات جدی می کنند ، مسئله ورود بانوان هم که می شد با تشخیص خود مسئولین و ایجاد زیرساخت ها و تلاش جهت راضی کردن مراجع دینی و مذهبی اتفاق بیفتد ، دارد به پروسه ای اضطراری بدل می شود و این شاید خیلی به سود دولتی نیست که یکی از شعارهای انتخاباتی آن ، حل مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها با رعایت همه موازین شرعی بوده است.

نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی رسید

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتبالی | ورزشگاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog