سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز ایلام آثار حضور مردم در پای صندوق های رای

معاون امور هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای را استمرار اقتدار و حفظ نظام دانست.

آثار حضور مردم در پای صندوق های رای

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،حشمت اله عسگری گفت: شور و شوق مردم که به پای صندوق های رای حضور یافته اند بسیار دیدنی است و دشمن های نظام امروز قدرت و عظمت ملت کشور عزیزمان ایران در حماسه حضور در پای صندوق های رای مشاهده می کنند.

وی اظهارکرد: مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی با حضور خود این نظام را بیمه می کنند و نشان می دهند که هنوز پایبند به ارزش های والای نظام و انقلاب هستند و به استمرار و عزت کشور در دنیا می اندیشند.

عسگری افزود: شعور بالای سیاسی ملت کشور عزیزمان ایران در این حماسه حضور متجلی شده است و همه به خوبی با لبیک به ندای رهبر حضور خود در پای صندوق های رای را به رخ دشمن های کشیدند.

معاون استاندار ایلام عنوان کرد: مردم ایران، امروز راه پیشرفت و عزت کشور را آشنا اند و باور دارند که سهیم بودن در آینده سیاسی کشور موجب می شود که بتوانند با امنیت و آرامش در منطقه جایگاه مقتدرانه کشور را حفظ کنند.
وی یادآورشد: اینکه همه با شور و اشتیاق در پای صندوق های رای حضور یافته اند و جهت آینده کشور اینچنین امیدوار در میدان حاضر شده است اند بسیار قابل تحسین هست.
به گفته وی، لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، پاسداشت خون شهدا و تجدید عهد با آرزوی بزرگ های امام راحل و حفظ ارزش های نظام و اقتدار و اعتلای جمهوری اسلامی در دنیا از پیامدهای حضور پر شور در انتخابات است که امروز مردم به خوبی به نمایش گذاشتند.

این انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفر برگزار می شود.

عبارات مهم : ایران

انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: ایران | ایلام | حماسه | سیاسی | صندوق | اسلامی | انتخابات | حضور مردم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog