سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز خراسان شمالی نیروبری آموزش و پرورش خراسان شمالی هزینه ها را زیاد کردن داده است

نیروبری در آموزش و پرورش این استان اوج است و این عامل موجب زیاد کردن هزینه های آموزشی شده است هست.

نیروبری آموزش و پرورش خراسان شمالی هزینه ها را زیاد کردن داده است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛قنبر علی خوش آیینه پراکندگی روستاها و تشکیل کلاس های زیر نرم و کم جمعیت را از علت های اوج بودن نیروبری در این نهاد دانست.

وی گفت: یکی از راه های مدیریت نیروی انسانی، مدیریت کلاس های درس است و باید بتوانیم با تجمیع مدارس و کلاس ها در نیروی انسانی صرفه جویی کنیم.

نیروبری آموزش و پرورش خراسان شمالی هزینه ها را زیاد کردن داده است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی در باره تشکیل کلاس های کم جمعیت و پایین تر از نرم گفت: در شهرهای استان 156 کلاس در دوره ابتدایی زیر نرم تشکیل شده است است.

وی تصریح کرد: 16 کلاس در پایه اول، 22 کلاس پایه دوم، 28 کلاس پایه سوم، 27 کلاس پایه چهارم، 34 کلاس پایه پنجم و 29 کلاس پایه ششم زیر نرم تشکیل شده است است.

به گفته وی در روستاهای استان 32 کلاس زیر نرم در دوره ابتدایی وجود دارد و در دوره متوسطه اول 273 کلاس درس زیر نرم و در متوسطه دوره 35 کلاس درس زیر نرم تشکیل شده است است.

خوش آیینه اظهار کرد: 13 کلاس درس در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش زیر نرم تشکیل شده است است و تمام این موارد باعث شده است تا نیروبری در آموزش و پرورش استان اوج باشد.

نیروبری در آموزش و پرورش این استان اوج است و این عامل موجب زیاد کردن هزینه های آموزشی شده است هست.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه این استان رتبه سوم استان های کشور در پراکندگی روستاها را دارد گفت: این امر باعث شده است تا نیروبری در این اداره کل زیاد کردن داشته باشد.

خوش آیینه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نسبت نیروهای آموزشی به اداری در آموزش و پرورش استان بالاست گفت: بر اساس اعلام شرکت برنامه و بودجه، 85 درصد از نیروها در مدارس دوره ابتدایی باید آموزشی باشند که این رقم در استان ما 77 درصد است.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم این رقم را ارتقا دهیم و امسال به 80 درصد برسانیم.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: آموزش | خراسان | آموزشی | بجنورد | آموزش و پرورش | خوش آینه | نیروی انسانی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog