سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز خوزستان صدور ده ها پروانه کاربرد علامت استاندارد مصالح ساختمانی

در سال 95، 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اضطراری کارگاه های ساختمانی تولید کننده تیرچه مورد مصرف در سقف های تیرچه و بلوک، و خرپای تیرچه در خوزستان صادر گ

صدور ده ها پروانه کاربرد علامت استاندارد مصالح ساختمانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ رضا دهدشتی زاده، مدیرکل اداره کل استاندارد خوزستان در این خصوص گفت: اقدام جهت صدور پروانه استاندارد جهت نخستین بار در سال های اخیر در بخش ساختمانی انجام گرفت.

عبارات مهم : اداره
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت کیفیت در ساخت و ساز شهری، به خاص سقف های ساخته شده است با محصول تیرچه و بلوک و همچنین نظر به اتفاقات اخیر در ساخت و ساز شهری که متاسفانه منجر به آسیب جانی و مالی شد، این اداره کل از شروع سال 95 به صورت خاص نسبت به شناسایی، بازرسی، نمونه برداری و آزمون از تولید کنندگان این محصول اقدام کرد.

دهدشتی زاده اذعان داشت: با توجه به تفاهم نامه شرکت نظام مهندسی با اداره کل استاندارد خوزستان و گزارشات رسیده از سوی کمیته کنترل و نظارت شرکت نظام مهندسی، کارشناسان این اداره کل 318 مورد بازرسی از ساختمان های در حال احداث در خوزستان انجام داده اند که تعدادی از این ساختمان ها به علت استفاده از مصالح فاقد نشان استاندارد اضطراری توقیف و به مراجع قضایی معرفی شدند.

مدیرکل اداره کل استاندارد خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این محصول در پروژه های ساختمانی از همشهریان درخواست می شود پیش از خرید، از داشتن نشان استاندارد معتبر محصول تیرچه سیمانی خریداری شده است بر روی فاکتور دریافتی اطمینان حاصل کنند.

رضا دهدشتی زاده اذعان داشت: آخرین فهرست پروانه های استاندارد معتبر تولیدکنندگان مصالح ساختمانی خوزستان در وب سایت اداره کل استاندارد خوزستان به آدرس http://khz.isiri.org و سایت شرکت نظام مهندسی به آدرس www.nezam-khz.ir در دسترس عموم است.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اداره | محصول | مهندسی | پروانه | خوزستان | استاندارد | مصالح ساختمانی | صدور 50 پروانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog