سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز سیاسی آمریکایی‌ها قطر را جهت سهم‌خواهی تحت فشار قرار دادند

کارشناس سیاسی گفت: می‌خواهند قطر را به عنوان یک کشور ثروتمند تحت فشار قرار دهند تا سهم خود به آمریکا را پرداخت کند.

آمریکایی‌ها قطر را جهت سهم‌خواهی تحت فشار قرار دادند

حسین کنعانی مقدم کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به رابطه میان سفر ترامپ به عربستان و بحران های اخیر منطقه، اظهار داشت: کاملا مشخص است که سفر ترامپ مانند سفرهای دیگر روسای جمهور آمریکا به منطقه همراه با قراردادها و پیمان های نظامی، اقتصادی، اقداماتی علیه جمهوری اسلامی و ایجاد شکاف میان مسلمین و حمایت از رژیم صهیونیستی بود.
این کارشناس سیاسی اضافه کرد: ترامپ هم در همین چارچوب وارد منطقه شد تا با راه اندازی ناتوی عربی و فشار آوردن به کشورهای منطقه آنها را وارد جنگ نیابتی به نفع آمریکا کند.

عبارات مهم : سیاسی

وی با بیان اینکه آمریکایی ها می خواهند کشورهای منطقه را وادار کنند تا با استفاده از تجهیزات، امکانات و سلاح های آنها از اهداف آمریکا حمایت کنند، عنوان کرد: واکنش‌ها آمریکایی ها یک خبر داشت و آن هم اینکه یا ما هستید یا علیه ما!
کنعانی مقدم گفت: آمریکایی ها بر همین مبنا جهت کشورهای عربی خط و نشان کشیده که اگر با ما هستید باید سیاست های ما را اعمال کنید و مواضع تان نسبت به ایران، حز ب الله، مقاومت، حماس و همه جریان هایی که در منطقه وجود دارند را براساس خواسته های ما قرار دهید و سهم خودتان را هم جهت امنیت منطقه پرداخت کنید.
وی خاطرنشان کرد: علت اینکه اکنون قطر با عربستان دچار چالش شده است و کشورهای عربی هم در مسیر حرکت و رفتارهای قبیله ای خاندان آل سعود قرار دارند این است که آنها می خواهند قطر را به عنوان یک کشور ثروتمند دنیا تحت فشار قرار دهند تا سهم خود به آمریکا را پرداخت کند،
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیاسی | آمریکا | آمریکایی | کشورهای عربی | کنعانی مقدم | ترامپ | کشورهای عربی | خاندان آل سعود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog