سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز فارس تصاویر + اعطای بالاترین نشان مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک به خانواده گلبار نژاد

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک، بالاترین نشان ریاست آی پی سی را به خانواده مرحوم بهمن گلبارنژاد اعطا کرد.

تصاویر + اعطای بالاترین نشان مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک به خانواده گلبار نژاد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ فیلیپ کریون، مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک در سفر به استان فارس با خانواده مرحوم بهمن گلبارنژاد دیدار کرد.

عبارات مهم : خانواده

در این مراسم مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک، مسعود اشرفی، دبیر کمیته ملی پارالمپیک، مسئولان هیات و استان فارس و بنیاد شهید حضور داشتند و به مزار وی رفته و ادای احترام کردند.

در ابتدای این ملاقات که همسر و پسر مرحوم گلبارنژاد و مسئولان استان فارس حضور داشتند، مسعود اشرفی دبیر کمیته ملی پارالمپیک کشور با بیان اینکه در بازی های پارالمپیک 2016 ریو شاهد اتفاق ناگواری بودیم اظهار کرد: اگر چه این بازی ها با افتخارات بسیار زیادی در دنیا برگزار شد، ولی در آخر بازی ها شاهد اتفاق ناگواری بودیم که از بازی های پارالمپیک 1988 سئول تاکنون روی نداده هست.

وی افزود: به هر روی این اتفاق در بعضی رشته ها که ریسک بالایی دارد رخ می دهد و این اتفاق جهت ورزشکار ما در بازی های پارالمپیک ریو رخ داد و منجر به فوت بهمن گلبارنژاد شد.

مسعود اشرفی تصریح کرد: بعد از این اتفاق نتیجه های تحقیقات به دست ما و کمیته بین المللی پارالمپیک رسید و تیم پزشکی و کمیته بین المللی پارالمپیک مطمئن شد که این اتفاق به علت مسئله مسیر پیست نبوده هست، ولی از آنجایی که این اتفاق جهت بهمن گلبارنژاد رخ داد فیلیپ کریون، مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک متاثر شده است و پیشنهاد کرد در سفر به کشور عزیزمان ایران با خانواده مرحوم گلبارنژاد ملاقات و ادای احترام کند.

دبیر کمیته ملی پارالمپیک کشور افزود: امروز نیز جهت ادای احترام به مرحوم گلبارنژاد و ابراز همدردی با خانواده وی به اینجا آمده ایم.

فیلیپ کریون مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک نیز مرحوم بهمن گلبارنژاد را به عنوان یکی از عالی ترین ورزشکاران دنیا معرفی کرد و افزود: مرحوم گلبارنژاد را به عنوان یکی از عالی ترین ورزشکاران به خاطر داشته باشید.

وی ادامه داد: هفته گذشته در مراسم اعطای نشان صنعت در ورزش شرکت کرده و در این مراسم تصویر ورزشکاران بزرگی که از میان ما رفته اند به نمایش گذاشته و از آنها تقدیر شد، مرحوم بهمن گلبارنژاد هم یکی از این افراد بود و به او ادای احترام شد.

فیلیپ کریون در ادامه بالاترین نشان کمیته بین المللی پارالمپیک (پین ریاست) را به خانواده مرحوم گلبارنژاد اعطا و اظهار کرد: این نشان که از مدال پارالمپیک ارزشمندتر است را به افراد خانواده پارالمپیک می دهیم.

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک تصریح کرد: در طول 16 سال ریاستم در کمیته بین المللی پارالمپیک این نشان را به 12 نفر هدیه داده ام و این نشان را نیز به خانواده مرحوم گلبارنژاد اعطا می کنم.

فیلیپ کریون اظهار کرد: بالاترین نشان کمیته بین المللی پارالمپیک (پین ریاست) فقط از طریق مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک به مستحقان واقعی ورزش معلولین اعطا می شود که پشت آن را من امضا کرده ام.

انتهای پیام/ن

واژه های کلیدی: خانواده | پارالمپیک | استان فارس | پارالمپیک ریو | بهمن گلبارنژاد | اعطای بالاترین نشان | رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک | خانواده گلبارنژاد

تصاویر + اعطای بالاترین نشان مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک به خانواده گلبار نژاد

تصاویر + اعطای بالاترین نشان مدیر کمیته بین المللی پارالمپیک به خانواده گلبار نژاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog