سرشماری اداره محصول مهندسی پروانه

سرشماری: اداره محصول مهندسی پروانه خوزستان استاندارد مصالح ساختمانی صدور 50 پروانه

گت بلاگز ورزشی واکنش سایت AFC به پیروزی پرسپولیس برابر لخویا

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پیروزی پرسپولیس برابر لخویا در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ، به تمجید از خط دفاعی نماینده کشورم

واکنش سایت AFC به پیروزی پرسپولیس برابر لخویا

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،در پی پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر لخویای قطر در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از قدرت دفاعی نماینده کشورمان پرداخت.
این سایت نوشت: پرسپولیس روز سه شنبه جهت نخستین بار به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا افزایش کرد، بعد از این که گل به خودی چیکو فلورس در بازی برگشت مرحله 16 تیمی ،تیم ایرانی را به پیروزی 1-0 برابر لخویا رساند، این تیم در مجموع دو بازی با همین نتیجه به مرحله بعد افزایش کرد.
در ادامه این گزارش آمده هست، بعد از تساوی بدون گل در بازی رفت هفته گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، پرسپولیس در نیمه اول در ورزشگاه جاسم بن حمد گل حیاتی خارج از منزل را به ثمر رساند، وحید امیری، مهدی طارمی را صاحب توپ کرد و ضربه این بازیکن در بین راه به وسیله فلورس به تور دروازه خودی منحرف شد.
سایت ای اف سی در ادامه به وقت های از دست رفته یوسف العربی و نام تائه در نیمه دوم اشاره کرد و نوشت، لخویا به هجوم های خود ادامه داد ولی با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ نمی توانست خط دفاع مقاوم را بشکند و حتی فرشاد احمدزاده در فاصله شش دقیقه مانده به آخر بازی تقریبا نزدیک بود کار را جهت تیم میهمان تمام کند ولی ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت.

عبارات مهم : افزایش

فرصت های از دست رفته یوسف مساکنی و نام در آخرهای بازی تیره روزی میزبان را تکمیل کرد و پرسپولیس مستحکم باقی ماند تا به جمع هشت تیم برتر افزایش کند،در حالی که لخویا جهت دومین سال متوالی در دور 16 تیمی از بین بردن شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: افزایش | فوتبال | پیروزی | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | لیگ قهرمانان آسیا | یک هشتم نهایی | پرسپولیس تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog